Uwaga rodzice i uczniowie - ważne!

on 13 kwiecień 2020
Odsłony: 3437

info

Szanowni Państwo w celu realizacji zdalnego nauczania nasza szkoła założyła platformę e-learningową z narzędziami, których zadaniem jest  wsparcie nauczania w obecnym czasie. Dodatkowo uczniowie otrzymali pocztę oraz miejsce na chmurze, żeby trzymać tam swoje projekty.

Każdy nauczyciel założył  Classroomy z przedmiotów, których naucza w danej klasie.  Każdy Classroom ma własne hasło, które pozwala na dołączenie ucznia do właściwych zajęć. Na Gmailu w domenie @kalinowka.eu zostały założone konta dla wszystkich naszych uczniów.  Wychowawcy w ubiegłym tygodniu przekazali rodzicom swoich wychowanków loginy i hasła do gmaila oraz kody do poszczególnych przedmiotów w Classroomie. 

Zwracamy się z prośbą o pomoc dzieciom w zalogowaniu się na konto i dołączeniu do właściwych Classroomów.

Informacje dla uczniów i rodziców:

 
Aplikacje dla uczniów i rodziców, którzy mogą połączyć się z zajęciami zdalnymi tylko za pomocą telefonów komórkowych oraz tabletów.

Dla dzieci mobilnych, system Android:

Dla dzieci mobilnych, system iOS:

Do 24 kwietnia materiały dla uczniów będą dostępne w dwóch miejscach: 

tak jak do tej pory na stronie szkoły oraz  w Classroomach poszczególnych przedmiotów, po zalogowaniu się na gmaila. .

Przekazujemy Państwu zmodyfikowany plan lekcji na okres zdalnego kształcenia. 

> > > LINK DO PLANU < < <


Uczniowie będą mogli za pomocą meeta połączyć się z nauczycielem danego przedmiotu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z wychowawcami.

Z poważaniem

Małgorzata Guellard

?>