Nasi uczniowie z misją dla dzieci z Indonezji!

on 27 kwiecień 2020
Odsłony: 678

charytatywnie

Od początku kwietnia trwały prace nad projektem, którego celem było stworzenie komiksu dla dzieci z biednych rodzin z Indonezji. Projekt był współtworzony przez Pana John Evert Quresh, nauczyciela w Practical Education Center w indonezyjskiej Jakarcie oraz Pana Łukasza Run. Nasza szkoła od kilku lat współpracuje z PEC przy projektach takich jak CodeWeek. Podczas projektów prowadzone są zajęcia zdalne z programowania, podstaw informatyki i technologii dla naszych jak i tamtejszych uczniów.

Stworzony komiks miał odpowiadać na pytanie "dlaczego edukacja jest tak ważna w życiu młodego człowieka". Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i stworzyli dialogi w języku polskim i angielskim, które później zostały przesłane do profesjonalnego grafika, który był odpowiedzialny za szatę graficzną. Tak o to powstał pierwszy komiks, którym teraz mogą się cieszyć tamtejsze dzieci! :)

Bardzo dziękujemy uczennicom Wiktorii Gołębiowskiej, Wiktorii Wasiluk, Julii Gruda oraz Marcelinie Kamińskiej za ich pracę i przyczynienie się do powstania tego komiksu :)

> > > KOMIKS < < <

?>