Loading color scheme

Rozkład jazdy autobusów

brum brum

HARMONOGRAM JAZDY

 

Przystanki do szkoły:

           Godziny odjazdów:            

1. Kazimierzówka

 7:30 ,   11:10                   

2. Kazimierzówka I

 7:31 ,   11:11

3. Kazimierzówka II

 7:32 ,   11:12

4. Kazimierzówka Betoniarnia

 7:34 ,   11:14

5. Kazimierzówka Kościół

 7:35 ,   11:15

6. Droga Kalinówka-Kazimierzówka I

 7:37 ,   11:17

7. Droga Kalinówka-Kazimierzówka II   

 7:38 ,   11:18       

8. Droga Kalinówka Kazimierzówka III  

 7:39 ,   11:19

9. Willa Laura

 7:40 ,   11:20

10. Chmielna

 7:41 ,   11:21

11. Chmielna Hurtownia

 7:42 ,   11:22

12. Kalinówka II

 7:43 ,   11:23

13. Kalinówka Szkoła

 7:45 ,   11:25

   

23. Abramowice Prywatne

 7:10 ,   11:30

22. Malwowa Stokrotka

 7:11 ,   11:31

21. Malwowa ABC

 7:12 ,   11:32

20. Brzozowa II

 7:13 ,   11:33

19. Brzozowa I

 7:14 ,   11:34                                 

16. Kasztanowa

 7:15 ,   11:35                    

15. Lipowa II

 7:16 ,   11:36

14. Lipowa I

 7:17 ,   11:37

13. Kalinówka Szkoła

 7:20 ,   11:40

 

 

Powrót ze szkoły

 14:00 ,   17:00

 autobusy droga